Стоянка авто біля ТЦ стає платною

Зростання кількості автомобілів в столиці провокує не тільки затори на дорогах, але й проблеми з парковкою.

За останні два роки тарифи і правила парковки в Києві мінялися чи не кожного кварталу. Ціни на відкритих парковочних майданчиках поки сильно не зросли, але через відсутність місця багатьом доводиться залишати автомобілі на газонах або прямо перед під'їздом. І справа, навіть, не у високих цінах на елітні паркінги в новобудовах, а в тому, що вистачає їх далеко не на всіх.

Ціни на місця для стоянки автомобілів ростуть швидше, ніж на квартири. За даними будівельно-інвестиційної компанії «Київ Житло-Інвест», за минулий рік середня вартість місця для парковки в підземних паркінгах зросла на 58,9%. Ринок столичної нерухомості демонстрував такі темпи зростання ще пару років назад. А за останні три весняні місяці столичні паркінги подорожчали ще на 25%.

10 гривень за ніч. Саме таку суму тепер можна почути на більшості стоянок поблизу столичних торгових центрів. Колись безкоштовні парковки тепер по ночах стають платними.

Дві будки, шлагбаум та один охоронець – зазвичай, таким арсеналом наділені паркувальні майданчики. Ночівлею там вважається час з 6 вечора до 9 ранку.

Але юристи попереджають, що адміністрація таких стоянок ніякої відповідальності за збереження автомобіля не несе, адже адміністрація не укладає договорів на зберігання транспорту з власниками автомобілів.

Відео10 гривень за стоянку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: