Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студентів, які прикрили статеві органи живими вівцями, зацькували вегани

Директор коледжу вступився за студентів.

Вегани обурилися і почали цькувати студентів британського ветеринарного коледжу, які знялися з вівцями без одягу для благодійного календаря. Про це повідомляє видання The Guardian.

На початку листопада лондонський Королівський ветеринарний коледж оголосив про публікацію календаря з фотографіями оголених старшокурсників. За планом, виручка піде на благодійність.

На календар звернули увагу вегани-ветеринари із товариства Veterinary Vegan Network. Їх розлютила сторінка з фотографією, на якій сім голих студентів прикривали статеві органи вівцями, притримуючи їх за передні ноги, як під час ветеринарного огляду. Вегани визнали цей кадр знущанням над тваринами.

Деякі студенти на фотографії на сторінці Veterinary Vegan Network отримали погрози в Інтернеті після розповсюдження фотографії, заявив директор коледжу Стюарт Рейд.

Зрештою, довелося втрутитися директорові. Він оголосив, що з календаря приберуть знімок з вівцями і вибачився перед тими, кого він обурив. "Всі претензії і нападки повинні бути спрямовані на мене і тільки на мене", - додав Рейд.

Нагадаємо, 24 липня повідомлялося, що у Великій Британії чоловіки завітали на веганський ринок, де навмисно влаштували обід мертвими білками просто на очах у перехожих. 

Відео Без продуктів тваринного походження: ТСН досліджувала раціон веганів

У світі мільярд людей, що не їдять м'ясо. Це ледь не щовосьмий на планеті. Із них 250 мільйонів, що не їдять нічогісінько тваринного походження. Враховуючи, що за українськими підрахунками, в нас від м'яса відмовилися два мільйони людей, ТСН вирішила розпитати, що вони купують у супермаркетах, замовляють у ресторанах і як виживають без нібито потрібних вітамінів, які є в м'ясі, - дивіться далі.    

Без продуктів тваринного походження: ТСН досліджувала раціон веганів

Залиште свій коментар

Вибір редакції