Створено десерт для справжніх гурманів: морозиво із грудного жіночого молока

Ресторатори платять молодим матерям по 1,61 долара за 0,02 л молока, а скуштувати морозиво можна за 22 дол.

Одне з популярних в Лондоні кафе представило своїм відвідувачам незвичайну новинку: морозиво, виготовлене з жіночого грудного молока під назвою "Бейбі Гага".

Ласощі на 75% складаються з нетрадиційного інгредієнта, а інші 25% складають всім звичні вершки.

Крім того, для забезпечення різноманітності, в якості смакових добавок у деякі види нового морозива виробники додають стручки мадагаскарської ванілі або лимонну цедру.

За словами власника закладу, Метта О'Коннора, швидше за все, таке морозиво захочуть спробувати жінки, які недавно самі стали матерями, яким цікаво, чим доводиться харчуватися їхнім малюкам і яке ж грудне молоко на смак.

При цьому, як пояснює О'Коннор, насправді його смакові особливості обумовлені тим, як довго жінка практикує годування груддю, а також тими продуктами, які вона сама вживає в їжу.

У цілому, в порівнянні з коров'ячим, людське молоко є більш рідким і солодким.
У Британії існують промислові підприємства, що займаються переробкою жіночого грудного молока, але їх дуже мало і всі вони розташовуються далеко від Лондона.

З цієї причини співробітники кафе домовляються про постачання безпосередньо з молодими мамами, які попередньо пройшли медичне обстеження, сплачуючи їм по 1,61 долара за 1 унцію (приблизно 0,02 л) рідини. Самі жінки також не проти даної практики, що забезпечує їм додатковий дохід. Вартість однієї порції незвичайного десерту складає в середньому 22 дол.

Читайте також:

Ріанна і Кеті Перрі поласували солодким пенісом

Випущено "цукерки краси", які зроблять красенем кожного

У США роблять цукерки з хробаками і скорпіонами

Повʼязані теми:

Наступна публікація