Створено книжку про Нью-Йорк, яка пахне піццою, кавою і сміттям

У книжці тридцять різноманітних запахів, притаманних Нью-Йорку: піца, хот-дог, дим, бублики, сміття, каналізація, щойно підстрижена трава тощо.

Консьєрж одного із нью-йоркських готелів Ембер Джонс створив унікальну книжку-комікс про Нью-Йорк, яку можна не тільки читати, але й нюхати.

Така ідея йому спала на думку через постійні запитання постояльців готелю про те, де можна знайти в місті кращу піцу, кращу випічку, найкращу каву.

За словами Джонса, він завжди вказує туристам, де знаходяться ці самі місця і обов'яково додає "а далі йдіть на запах".

На думку Джонса, запахи Нью-Йорка – це одна з визначних пам'яток міста. Саме тому Джонс вирішив поділитися своїми знаннями міста та його запахами з широкою аудиторією.

Він випустив книгу New York, Phew York за допомогою якої діти, їх батьки чи просто туристи зможуть познайомитися з Нью-Йорком і його ароматами.

Сюжет книги заснований на подорожі маленького хлопчика з батьками в Нью-Йорк. На її сторінках він ходить по місту, спускається в метро, ​​заходить у кращі ресторани, кав'ярні, їсть пончики і піцу, стикається з нічним життям міста, потрапляє на центральні вулиці і в брудні підворіття.

Читач у книзі New York, Phew York зможе не тільки подивитися зображення всіх цих місць, але й відчути їх запахи. Для цього досить потерти пальцем в певних ділянках на сторінках.

Всього в книзі New York, Phew York тридцять різноманітних запахів, притаманних Нью-Йорку: піца, хот-дог, дим, бублики, сміття, каналізація, щойно підстрижена трава, кінський гній, риба, кава та багато іншого.

Читайте також:

Китайські презервативи почали тестувати через iPhone

П’яний водій затопив Баварію 20-ма тоннами вина

Корявий почерк лікарів вбиває чверть пацієнтів

П’яний папуга підняв на вуха пів-Німеччини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: