Створено меблі, які пожирають мух, комарів та мишей

Створено меблі, які пожирають мух, комарів та мишей

Стіл, який ловить мишей / Фото: trendsupdates.com

Меблі "харчуються" комахами та гризунами і завдяки цьому нормально функціонують. Якщо "їжі" замало, тоді бувають проблеми. Так, годинник зможе працювати лише тоді, як отримає 8 комах щодня.

Американські дизайнери представили колекцію меблів, які можуть "пожирати" надокучливих комах. "М'ясоїдні" меблі сконструйовані таким чином, щоб за допомогою спокусливих запахів та інших принад залучати і "пожирати" домашніх паразитів: мух, комарів і навіть мишей.

Необережні жертви потрапляють у пастку і відправляються в спеціальні батареї, що перетворюють їхні тіла в енергію.

Предмети хижого домашнього інтер'єру практично не мають потреби в харчуванні від електромережі - "їжу" вони здобувають самостійно.

Одним із предметів, яким дизайнери пропонують прикрасити кухню, приміром, є стіл-мишоловка. Принцип роботи дуже простий: від власників потрібно лише залишити на його поверхні яку-небудь їжу. Все інше стіл зробить сам. Одна з його ніжок являє собою тунель, призначений для мишей чи пацюків, яких заманює запах їжі.

Гризуни залазять через нього на поверхню столу ... і потрапляють у пастку. Спеціальний пристрій вб'є звірятко і перетворить біомасу в електроенергію, яка буде використана для підтримки стола в робочому стані.

У колекцію також входить лампа-мухоловка, що використовує природну тягу комах до світла. Мухи, метелики летять на світло лампи, сідають на її кулястий плафон і залазять всередину через спеціальні отвори. Вибратися через них вже не вийде. Пізніше комахи потрапляють у своєрідний "шлунок", де "перетравлюються", заряджаючи енергією батареї.

Істотний недолік подібних меблів - прогодувати себе вона зможе далеко не скрізь. Хижі годинники, наприклад, ненажерливі. Для 12-денної роботи їм потрібно не менше восьми мух.

Читайте також:

Американці розводять мух, які перетворюють мурах на зомбі

Західні вчені знайшли в Чорнобилі радіоактивних комах-потвор

Науковці навчили мишей співати, як птахи

Повʼязані теми:

Наступна публікація