Стюардеса назвала "маловідомі" причини, через які пасажирів виганяють з літака – відео

Стюардеса назвала "маловідомі" причини, через які пасажирів виганяють з літака – відео

Стюардеса назвала "маловідомі" причини, через які пасажирів виганяють з літака – відео

Сандра Квон / Фото: скриншот з відео

Бортпровідники мають право відмовити будь-якому пасажирові, який може порушити гармонію на борту літака – чи то своїм зовнішнім виглядом, чи то поведінкою.

Стюардеса поділилася "маловідомими" причинами, через які пасажирам літака можуть відмовити в посадці на рейс.

Сандра Джіні Квон назвала в TikTok дев'ять причин, через які вас можуть висадити з літака ще до зльоту.

Вона сказала: "Під час посадки, якщо стюардеса відчує, що вас трохи нудить і ви ось-ось блюватимете, вона може відмовити вам. Я знаю, що деякі з вас люблять випити перед польотом, але просто пам'ятайте, якщо ви маєте занадто п'яний вигляд, ми можемо відмовити вам у посадці".

Переходячи до більш незвичних причин, вона каже, що екіпаж може зняти вас з рейсу, якщо ви прийдете босоніж. На більш делікатній ноті вона додала: "Для наших великих пасажирів, якщо ви не можете безпечно пристебнути ремінь безпеки за допомогою подовжувача ременів безпеки, бортпровідники можуть відмовити вам у посадці. Якщо ви маєте дійсно вагітний вигляд і у вас немає довідки від лікаря, яка підтверджує, на якому ви тижні вагітності і чи можете ви летіти, вони можуть відмовити вам у польоті".

@jeenie.weenie Beware! Airlines can deny you boarding for these reasons! #flights ♬ original sound - JEENIE

За словами Сандри, бортпровідники також можуть відмовити пасажирам з неприємним запахом тіла або тим, хто хоче пронести на борт предмет з особливо неприємним запахом. Вона продовжила: "Зрозуміло, що якщо ви голі, то вас не візьмуть на борт. Але деякі авіакомпанії взагалі відмовлять вам у посадці, якщо ви одягнені у щось занадто сексуальне".

Нарешті вона каже, що екіпаж літака може і буде виганяти вас з рейсу, якщо ви проявляєте неповагу до нього.

Коментуючи її відео, один користувач сказав: "Боже, я сиділа поряд з людиною, яка найгірше пахне (піт, покритий одеколоном). Стюардеса була дивовижною, зрозуміла і зворушила мене. Люблю її". Інший юзер додав: "Деякі з цих правил несправедливі". Третій написав: "Моя мама не змогла поїхати на похорон свого улюбленого родича, тому що була на восьмому місяці вагітності мною".

Нагадаємо, маленького хлопчика висадили з літака через поведінку. Разом з малюком не полетів і його тато.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація