Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Субсидований секс. У Швеції запропонували надавати чиновникам оплачувану перерву для інтиму

Місцевий депутат занепокоєний зменшенням народжуваності.

Депутат міськради міста Евертурнео, що у Швеції, запропонував надавати службовцям щотижневу годинну оплачувану перерву, під час якої вони могли б піти додому та зайнятись сексом.

42-річний депутат Пер-Ерік Мускос впевнений, що "право на субсидований секс" покращить демографічну ситуацію в місті, сприятиме зміцненню шлюбів та покращить моральний стан чиновників, пише ВВС з посиланням на New York Times.

"Ми маємо сприяти дітонародженню. Я вважаю, що секс у дефіциті. Повсякденне життя сповнене стресами, вдома - діти. Це могло би стати можливістю для пар провести час разом, лише одне для одного", - каже Мускос.

Ініціатива Мускоса потрапила на перші шпальти шведських і світових ЗМІ – дехто підтримує депутата, інші кепкують. Сексолог Малін Ганссон взагалі б впровадила таку перерву в усій країні.

Водночас соціолог Лотта Дельве вважає "безглуздим" обов'язковий секс для службовців. А колега Мускоса, Томас Ведестіг занепокоївся тим, що ця пропозиція ставить людей в нерівні умови, бо хтось з чиновників може не мати сексуальних партнерів, хтось – просто не хотіти цього, а деякі й мати медичні протипоказання.

"Не думаю, що це справа роботодавця - казати службовцю йти додому на годинку і наробити діточок. Я розмовляв із кількома літніми джентльменами, які сказали, що однієї години для них не досить", - каже Ведестіг.

Зазначимо, що секс на робочому місці - справа ризикова. Наприклад у Британії один з відвідувачів піцерії зняв на відео, як двоє співробітників закладу займаються сексом. Відео потрапило не тільки до соцмереж, а й до прокуратури, яка мала вивчити, чи мала місце неприйнятна поведінка у закладі громадського харчування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції