Суд Італії на 2 тис. євро оштрафував ресторан за жорстоке поводження з лобстерами

У рішенні повідомляється, що ракоподібним боляче перебувати на льоду.

Касаційний суд Італії заборонив зберігати лобстерів на льоду перед їхнім приготуванням, оскільки це приносить їм фізичний біль, передає Радіо Свобода.

Таким чином суд підтримав заяву групи борців за права тварин з Флоренції, які подали позов проти одного з місцевих рестораторів. Той тримав лобстерів з пов'язаними клешнями в упаковках з льодом. Судді постановили, що у цьому випадку йдеться про жорстоке поводження з тваринами.

У тексті рішення зазначається, що незважаючи на те, що соціальний звичай вважає нормою варити ракоподібних живцем, їхнє "зберігання у таких жорстких температурах, здатне викликати страждання", не можна назвати прийнятним, особливо враховуючи той факт, що зараз існують системи, які дозволяють зберігати лобстерів в "більш поважній манері".

Власника ресторану зобов'язали виплатити штраф 2 тис. євро та сплатити судові витрати в сумі 3 тисяч євро.

Нагадаємо, жителя Луцька засуджений до 5 років позбавлення волі за жорстоке поводження до кошенятам. Історія знущання над двома кошенятами, викладена у вересні 2016 року 18-річною мешканкою Луцька для загального перегляду в соціальну мережу, викликала чималий резонанс не лише на Волині.

Залиште свій коментар