Суддя з почуттям гумору

Британського суддю усунули від роботи за передражнювання арабського шейха.

Суддя сімейного підрозділу британського Високого суду усунений від ведення справи про розлучення за некоректні висловлювання на адресу свідка - саудівського шейха, передає британський телеканал "Скай ньюз".

Повідомляється, що суддя Сінгер із гумором, але доволі нетактовно прокоментував нез'явлення шейха Халіда бен-Абдфулли Рашида Альфаваза на чергові слухання.

Шарм Ель Шейх (Фото: domina.com.ua)
Шарм Ель Шейх (Фото: domina.com.ua)
За словами судді, шейх вважав за краще "полетіти на своєму килимі-літаку", щоб не платити зайвих грошей за поїздку, хоча повинен бути присутнім на слуханнях "у цей відносно вільний від посади час".

Суддя Сінгер також назвав свідчення шейха "трохи хиткими й драглистими, на зразок рахат-лукуму".

Шейх визнав ці коментарі образливими та звернувся до Високого суду з проханням усунути суддю від справи, а діставши відмову, попрямував до апеляційного суду, який став на його бік.

Суддя Сінгер, що працює в сімейному підрозділі Високого суду з 1993 року, випустив заяву з вибаченнями перед свідком, сказавши, що невдало "підібрав слова для своїх коментарів".

"Я хочу публічно перепросити у шейха Халіда бен-Абдфулли Рашида Альфаваза за свої зауваження, які не носили расистського забарвлення або в якійсь мірі з неповагою озивалися про іслам, саудівську національність і арабське походження шейха," - відзначив суддя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: