Сусідом Обами у готелі став привид

Новий президент США Барак Обама з сім'єю поселився у готелі разом із привидом.

Барак Обама з сім'єю поселився в неділю в двох кроках від Білого дому у готелі "Хей-Адамс", відомому привидом дружини американського письменника, яка наклала на себе руки.

Про це повідомила телекомпанія "Фокс".

Американський письменник Генрі Адамс був онуком президента США Джона Куїнсі Адамса і правнуком президента США Джона Адамса.

"Кловер Адамс страждала депресією. Вона наклала на себе руки тут, випивши міхур ціаністого калія в 1885 році", - повідомив телекомпанії вашингтонський історик Річард Зелінські.

За словами ученого, багато постояльців готелю стверджують, що відчували присутність привиду. "Вони чули, звичайно ж, стогони. Вона (Адамс) страждала депресією, і деякі люди, які заходили в цю будівлю, відчували глибоку депресію - таку, яку відчувала сама Кловер", - сказав історик.

Він нагадав, що готель "Хей-Адамс" названий на честь письменника Генрі Адамса і дипломата Джона Хея, який був помічником президента США Аврама Лінкольна, а потім став держсекретарем США.

Готель "Хей-Адамс" знаходиться в декількох десятках метрах від Білого дому і побудований у 1928 році на місці, де знаходилися будинки Генрі Адамса і Джона Хея, що стояли поряд.

Тіло Клер Адамс, яка наклала на себе руки, було знайдене Генрі Адамсом лежачим на підлозі в одній із спалень їх будинку.

Відзначивши, що в готелі "Хей-Адамс" привид Кловер Адамс "любить з'являтися на четвертому поверсі і лякати постояльців і покоївок", телекомпанія "Фокс" повідомила, що їй не вдалося з'ясувати, на якому поверсі в цьому готелі поселився новий президент США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: