Світ 18+. За чим ходять українці у секс-шопи та що купують найчастіше

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попит на екзотичну продукцію не падає, а українці вже самі знають, що їм потрібно і без допомоги консультантів.

У ХХІ столітті, в інформаційну епоху, українців вже нічим не здивувати. Щороку вони дедалі більше переконуються в тому, що до секс-шопів ходять не збоченці, а звичайні люди для різноманітності в особистому житті або навіть за призначенням лікаря. Але все ж, зважаючи на пострадянський менталітет, вони більш скуті й сором'язливі за китайців чи голландців. Багато хто і зараз заходять до секс-шопів під приводом "я товаришу купую", консультанти бачать всіх наскрізь, але ставляться з розумінням.

Особливо українці атакують секс-шопи напередодні свят і змітають все з полиць. До Міжнародного дня сексу ТСН.ua дізнався, хто головний клієнт в магазинах "з полуничкою" і чому саме віддають перевагу чоловіки і жінки України. Власниця магазину запевняє, що найчастіше заходять парами, проте іноді чоловіки купують подарунки своїм коханкам, а жінки беруть собі іграшки, коли довго лишаються на самоті. 

Ажіотаж на свята

У цій сфері також є "сезони" продажів. Власниця одного зі столичних секс-шопів розповіла, що найбільший ажіотаж відбувається до Дня святого Валентина та Нового року.

"Взагалі, якщо за сезонами, то чим ночі довші, тим більше така продукція стає популярною. Влітку, наприклад, менший попит, напевно, через відпустки та те, що багато хто починає збирати дітей до школи. Пік – осінньо-зимовий період, ночі стають довшими і люди більше часу проводять у ліжку".

Також потік покупців значно зростає після випуску якогось нового фільму або книги, як наприклад, "50 відтінків сірого".

"Після прем'єри фільму людей було повно, приходили пари і разом вибирали різні нашийники, батоги і все таке, що було у фільмі".

Вподобання чоловіків

Багато людей заходять парами саме пари, не окремо чоловіки та жінки. Чоловіки більш тактовні, вони приходять вже конкретно за чимось і знають, що їм треба, а дівчатам все цікаво, все помацати, понюхати, подивитися.

Найчастіше беруть різні насадки й ерекційні кільця. Останнім часом великою популярністю стали користуватися масажери простати. Вони дуже якісні й під час використання повністю імітують рухи пальця лікаря. Якщо чоловік одного разу його спробує, він буде користуватися цим завжди.

"Також чоловіки часто приходять, одного дня купують щось своїй дружині, на інший приходять і купують вже те ж саме своїй коханці. Ніби на дружинах перевірено вже".

Вподобання жінок

Дівчата можуть прийти за одним, за стереотипами цими, чимось стандартним, класичним, а як побачать, що тут купа всього, у результаті підуть із зовсім іншим.

Найпопулярніші – це, звичайно, були і залишаються вібратори. Що точно змінилося в перевагах українців, так це те, що вони більше стали вибирати не анатомічної форми і різні види. Наприклад, яскраві і різних кольорів, все нестандартне. Від класичних стандартів українці вже відійшли, можливо, їх щось лякає у цьому.

Часто навіть до нас приходять жінки і беруть для чоловіків мастурбатори. Наприклад, щоб ті не скочили у гречку, вони просто їм беруть такі іграшки.

Жінки зовсім по-іншому поводяться у секс-шопі, вони беруть маленькі розміри. Коли їхній чоловік їде у відрядження, вони бояться навіть собі більший розмір купити, завжди кажуть: "Ні, мені поменше-поменше". Але є фізіологія, і це міф, що від розміру і товщини щось залежить.

Українці не відстають від новинок хай-тек

Найпопулярніший серед жінок – вібростимулятор із флешками, де йде накопичувач на 4 гб і 8 гб, що заряджається за допомогою USB. Дуже зручно. А ще є такий самий, тільки у вигляді помади для губ, якщо у сумочку покласти, ніхто нічого і не зрозуміє.

На такі новинки українці грошей не шкодують та обирають найкраще, але зліпок гумових сідниць, які вібрують, та 3д-окуляри не купують, адже коштують надто дорого 20 тисяч гривень.

У багатеньких є свої примхи. Наприклад, є гламурні анальні пробки. Вони з "діамантами" і зроблені повністю з медичної сталі під колір золота.

З останніх хай-тек-новинок є спеціальний вібратор для партнерів. За допомогою блютуза партнер може управляти пристроєм із будь-якої точки планети. Консультант зазначає, що це одна з найпопулярніших іграшок серед українців.

Також із останніх інновацій українці іноді купують вироби з кібер-шкіри. Проте не так часто, як все інше. Консультант припускає, що їх просто лякає така схожість з натуральним чоловічим статевим органом. На дотик та вигляд – майже не відрізнити від анатомічного.

Продукція для здоров'я

Сюди приходять не лише за іграшками та сексуальною білизною, а й за направленням лікаря. Є спеціальні продукти, які допомагають підтримувати здоров'я жінкам та чоловікам. Наприклад, тренажер, який допомагає підвищувати тонус вагінальних м'язів. В інструкції можна навіть подивитися, що є персональний тренер. Консультант запевняє, якщо такі кульки використовувати по 30-40 хвилин під час ходьби, то тонус м'язів зростає десь вже через 2-3 місяці.

Своєю чергою чоловіки беруть собі помпи. Вони допомагають як з медичною метою, так і для повсякдення.

"Чоловікам вони взагалі дуже потрібні. Щодо себе я навіть можу сказати, що коли такими помпами користуєшся, то набагато кращі чутливість, ерекція, і взагалі в тонусі все буде. Щодо збільшення – це вже спірне питання. Ці помпи збільшують тільки на час накачування, потім усе як завжди. Проте ці помпи лікарі рекомендують більше саме з медичною метою".

Невідомі факти

Усі мастурбатори, як правило, це чиїсь зліпки. Це стосується як жіночих, так і чоловічих.

"Наприклад, є у нас серія мастурбаторів з порноактрисою Бонні Ротен. Вона дуже відома".

Для відчайдухів є розміри XXL – 30 і 45 см у довжину.

Найдешевший фалоімітатор коштує 129 грн – це українського виробника. Для порівняння найдорожчий західного зразка коштує близько 10 тисяч гривень. На дотик вони, як старі, тверді, пластикові ляльки. Щодо якості також важко сказати, оскільки ціна занадто низька. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції