"Світлофори -- вампіри". Хто вони?

В Італії знайдені "світлофори-вампіри", що провокують порушення правил дорожнього руху.

Світлофор (Фото: photonotes.org)
Більше порушників - більше штрафів, повніша міська скарбниця. Адже, за даними італійської преси, в містах штрафи приносять більший дохід, ніж податки (Фото: photonotes.org)
В Італії набирає обертів скандал, пов'язаний з так званими " світлофорами-вампірами", які провокували порушення правил дорожнього руху.

Ідеться про світлофори в передмісті Мілану - Сеграте, що дуже швидко перемикали жовте світло на червоне, через що водії фізично не встигали вчасно зупинитися. При цьому фотографувалися номери "машин-порушників", а їхні власники отримували крупні штрафи за проїзд на червоне світло.

Тінь світлофора (Фото: Архів)
За шість місяців цього року завдяки хитромудрому світлофору водіям прийшло 35 тисяч штрафів (Фото: Архів)
Спочатку протестами водіїв, яким за шість місяців цього року прийшло 35 тисяч штрафів, зацікавилися журналісти п'ятого каналу італійського телебачення. Вони зняли роботу "хитромудрих" світлофорів і показали цей репортаж на всю країну.

Після цього проблемою зайнялася міланська прокуратура та фінансова поліція. Їх фахівці розмонтували "кровожерні апарати" та знайшли, що вони працювали в такому режимі не тому, що були несправні, а тому що їх так спеціально налаштували.

Більше порушників - більше штрафів, повніша міська скарбниця. Адже, за даними італійської преси, в містах штрафи приносять більший дохід, ніж податки.

Окрім цього, слідчі з'ясували, що фірма Scae, що виграла тендер на установку світлофорів зі спеціальною апаратурою, що фіксує порушників, підписала контракт з адміністрацією міста, згідно з яким одержує не тільки 200 тисяч євро на рік за обслуговування світлофорів, але і 25,1% з кожного штрафу.

По даному факту заведена кримінальна справа. Серед підозрюваних у шахрайстві - чотири людини, зокрема начальник муніципальної поліції та один із керівників фірми Scae.

Зараз фінансова поліція перевіряє світлофори і в інших містах Італії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: