Священник у церкві відкрив тату-салон і дозволив проводити бої без правил

Дата публікації
Перегляди
4758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Священник у церкві відкрив тату-салон і дозволив проводити бої без правил

У США священник вигадав способ привернути увагу вірян до церкви / Фото: Flint News

На думку священика, татуювання нешкідливі з точки зору моралі.

Священик з Мічигану Стів Бентлі відкрив у своїй церкві тату-салон, щоб залучити до церкви тих людей, які відчувають себе ніяково в традиційній церковній обстановці.

"Татуювання - повноцінний вид мистецтва в сучасній культурі. Мені не здається правильним неодмінно пов'язувати татуювання з вживанням наркотиків і порнографією", - заявив Бентлі, який сам має два тату, одну з яких він зробив у церковному салоні.

За словами Бентлі, його церква не зовсім традиційна, але вона прагне зайняти якесь місце в житті людей і якось їх змінити. Кількість постійних парафіян церкви налічує близько тисячі осіб, а служби кожні вихідні відвідують до 500 осіб.

Як випливає зі слів Бентлі, тату-салон привертає людей, проте не всі вони, відвідавши його, заходять до церкви. Крім тату-салону, священик також використовує будівлю церкви іншими нестандартними способами - наприклад, він дозволяє проводити в ній бої без правил і використовувати церкву як автомайстерню.

"Навіщо потрібна будівля на мільйон доларів, якщо його використовують лише декілька разів на тиждень? Це марна трата часу, відведеного нам Богом. Ми намагаємося приносити користь суспільству", - заявив Бентлі.

Читайте також:

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Французькі педофіли просять Саркозі каструвати їх

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація