Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Святий Миколай приїхав до своєї львівської резиденції і роздав дітям солодкі подарунки

Діти співали пісні і ділилися своїми мріями.

Святий Миколай приїхав до львівської резиденції каретою і оселився у казковому будиночку. Там він спілкувався із дітьми, дізнавався про їхні бажання та роздавав солодкі подарунки, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Святий Миколай рік мандрував світом й врешті у супроводі двох помічників повернувся додому. Він оселився у дерев’яному будиночку у центрі Львова.

Одразу ж до нього у гості прийшли діти: вони розповідали святому вірші, співали пісні й ділилися своїми мріями. Дехто з них підготувався ретельно і приніс заздалегідь написані листи із бажаннями. 

Святий Миколай розповів, що багато діток просили про увагу і родинне тепло. 

"Батьки зараз тяжко працюють. Мені дітки казали, що у декого тато військовий і довго не буває вдома, тато у відрядженнях, по заробітках в інших країнах, і тому діти дуже в цей час просили для себе уваги. Приділяйте своїм діткам більше уваги, бо батьківське тепло, то найдорожче, що може бути", - сказав Чудотворець.

Гості Святого Миколая отримали солодкі подарунки. Він пообіцяв малечі, що зробить усе, щоб у ніч проти 19 грудня їхні мрії здійснилися.

Нагадаємо, 2 грудня, у столиці Угорщини – Будапешті – влаштували масовий забіг новорічних чарівників – Санта-Клаусів. Сотні чоловіків, жінок та дітей, вдягнених у костюми святкового дідугана, вирішили пробігтися вулицями, аби зібрати гроші для благодійності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції