Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Свято наближається. Плюшеві ведмежата врятували Різдво у зворушливій рекламі аеропорту Хітроу

Нова різдвяна історія пари плюшевих ведмежат Едварда та Доріс.

Лондонський аеропорт Хітроу показав нову святкову рекламу із відомою парою плюшевих ведмежат. У ролику вони планують відзначати Різдво у теплих краях, але сумують за родиною і тому тікають святкувати додому.

Ролик з’явився на Youtube-каналі аеропорту.

У відео - плюшеві ведмежата Доріс та Едвард Бейр, які вперше з’явилися у рекламі Хітроу у 2016 році. Цьогоріч вони приїхали на відпочинок до теплого містечка Sunny Days, де планують відсвяткувати Різдво.

Едвард засмагає та плаває у басейні, його дружина Доріс - прикрашає ялинку. Раптом із коробки із ялинковими іграшками виповзає змія, яка лякає ведмежа. У цей момент Едвард заходить до спекотної кімнати і вмикає вентилятор, який вмить здуває ялинку. 

Вечеря теж не тішить ведмежат. Єдине, що у них є - це заморожена індичка у морозилці. А після дзвінка рідних пара ведмедів і зовсім засмучується. Тоді вони вирішують взяти квитки на літак і прилетіти до родини.

Вони купують подарунки під ялинку, мчать до аеропорту Хітроу, а тоді - у гості до рідні. Врешті у сімейному колі пара ведмежат святкує Різдво.

У рекламі компанія хотіла нагадати про те, що рідна домівка - це найкраще місце для святкування Різдва із близькими.

"Для багатьох людей Різдво - особливе свято. Ось чому ми бачимо пару ведмежат, яка повертається додому до сім’ї з теплих країн, як і більшість пасажирів Хітроу робить це у святковий сезон", - пояснюють у компанії.

Нагадаємо, у 2018 році в українців у грудні буде 11 вихідних. Окрім традиційних субот та неділь, додадуться державні свята. Оскільки Різдво 25 грудня цього року припадає на вівторок, буде три вихідних поспіль - від 23 до 25 грудня. 

ВідеоКаліфорнійська родина понад 30 років прикрашає одну й ту саму ялинку

У Каліфорнії живе сім’я, яка більше трьох десятків років не викидає різдвяну ялинку. Джон і Джина купили маленьке дерево 1983 року. По завершенні свят подружжю було шкода викидати її, і вони вирішили посадити ялинку в горщик. А через рік – знову прикрасили її. Згодом це стало сімейною різдвяною традицією. За тридцять чотири роки ялинка виросла і тепер важить сто тридцять кілограмів.

Каліфорнійська родина понад 30 років прикрашає одну й ту саму ялинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції