Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Та фігня, забудь". Російський Мінкульт своєрідно пожартував про причетність Путіна до перемоги Ді Капріо

Користувачі дивуються з приводу жарту "рівня пральні".

Міністерство культури РФ на своїй офіційній сторінці в Instagram опублікувало фото з російським президентом Володимиром Путіним і актором Леонардо Ді Капріо, який нещодавно отримав "Оскар".

Фото супроводжувалося жартівливим діалогом між ними. Ді Капріо нібито подякував Путіну за перемогу, на що російський президент нібито відповів: "Та фігня, забудь".

Ді Капріо Путін

Коли користувачі мережі почали дивуватися з приводу жарту "рівня пральні" і висловлювати сумніви, що це офіційний Instagram Мінкульту, у відомстві виправили фото, залишивши лише слова подяки Путіну.

Нагадаємо, у ніч проти 29-го лютого відбулася найочікуваніша подія кінематографічного світу – вручення "Оскара". Нарешті в результаті своєї шостої номінації на кінопремію як найкращий актор року омріяну статуетку отримав 41-річний Леонардо Ді Капріо за непросту роль у "Легенді Г'ю Гласса". 

Ді Капріо до найпрестижнішої нагороди йшов протягом довгих 22-х років своєї надуспішної кар'єри. Тріумфальній промові про глобальне потепління передували п'ять номінацій на "Оскар" в якості кращого актора та одна – режисерська робота Лео.

Відео Леонардо ДіКапріо ледь не загубив довгождану оскарівську статуетку

Залиште свій коментар

Вибір редакції