Тайська поліція виманила злочинців, які переховувалися, "листами щастя"

Оперативна група розіслала кілька сотень так званих "листів щастя" з оповіщенням про виграш в лотерею на адреси порушників закону.

Тайська поліція провела дотепну спецоперацію по затриманню злочинців, які переховувалися від правосуддя. Оперативна група розіслала кілька сотень так званих "листів щастя" з оповіщенням про виграш в лотерею на адреси порушників закону, які знаходилися в розшуку.

У посланнях, які були відправлені злочинцям, адресату повідомляли про те, що його номер національної ідентифікаційної картки (аналог паспорта) був обраний за принципом випадкового сортування цифр і приніс йому перемогу в лотереї. Одержувачу листа пропонувалося прибути в офіс фірми-організатора розіграшу і забрати свій приз.

Для того, щоб не викликати підозри у злочинців, поліцейські вказали адреси знятих ними для проведення операції офісів. За словами керівника операції, оперативники не дуже сподівалися на успіх цієї афери, проте у результаті їм вдалося заарештувати 14 злочинців, серед яких були злодії і насильники.

"Ми задоволені результатом. Ми й не очікували, що так багато порушників клюнуть на нашу вудку. Напевно, вони відчули себе дуже нерозумно. Особливо ті, хто був змушений ховатися протягом декількох місяців", - зазначив співрозмовник агентства.

Чи збираються тайські поліцейські узяти цей спосіб затримання злочинців на озброєння і користуватися ним регулярно, не повідомляється.

Читайте також:

Санта-Клаус пограбував банк, щоб розплатитися з ельфами

Чоловік з ножем у грудях прийшов до закусочної та замовив каву

Священик порадив парафіянам красти в магазинах

Валуєв став офіціантом для берлінських бомжів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: