Таліби випустили підручник з джихаду

Бойовики руху "Талібан" випустили свій перший підручник із ведення бойових дій проти військ коаліції в Афганістані, пише The Telegraph.

Фрагмент підручника "Військові навчання для підготовки моджахедів" (Фото: telegraph.co.uk)
Фрагмент підручника "Військові навчання для підготовки моджахедів" (Фото: telegraph.co.uk)
За інформацією видання, 144-сторінкова інструкція, аналогічна американським і британським підручникам з військових діях, була озаглавлена "Військові навчання для підготовки моджахедів" ("Military Teachings - for the Preparation of Mujahideen"). На обкладинці підручника зображена емблема у вигляді двох перехрещених мечів і Корану.

Інструкція складається з 10 розділів, у яких описується все від тактики ведення бою до організації тренувальних таборів і основ шпигунства. У ній детально описане приготування вибухівки, а також різні види зброї, боєприпасів і комунікаційного устаткування.

Крім того, в підручнику описується, як правильно нападати на автомашини супротивника і де знаходяться вразливі місця у літаків і бронетехніки, а також, як правильно висаджувати мости, залізниці, силові й телефонні лінії. Таліби планують найближчим часом розповсюдити цю книгу серед командирів руху як в Афганістані, так і в Пакистані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: