Тарологиня назвала точну дату, коли Україна почне наступ на окупантів

Тарологиня назвала точну дату, коли Україна почне наступ на окупантів

Тарологиня передбачила наступ на окупантів / Фото: Associated Press

Тарологиня передбачила зміни на фронті.

Відаюча Ма Ірина, тарологиня та астрологиня, передбачила, що наступ України на окупаційну армію Росії може статись наприкінці осені. Вона зазначила, що окупанти тікатимуть з поля бою. 

Про це вона сказала у коментарі ютуб-каналу "Мій світ". 

Тарологиня зазначила, що окупанти тікатимуть з поля бої, оскільки Україна завдасть потужного удару по загарбниках. 

"Ми говоримо більше про кінець осені, початок зими. Тоді полетить дуже багато наших ракет, нам дадуть допомогу. І вони будуть тікати з поля бою, відходитимуть. З'явиться хтось, який покаже їм, що їм треба тікати, буде якась персона, яка по суті скаже, що для них це кращий варіант. Коли почнеться атака з нашого боку, а вони тікають, ми перемагатимемо. На цьому буде пауза. Я не можу сказати, що росіяни просто без ресурсів, але щось має статись, що вони тікають", - сказала Відаюча Ма Ірина. 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, ясновидець передбачив, чи поверне Україна всі окуповані території.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація