Татуювальник помстився клієнту, наколовши йому на спині пеніс

Татуювальник помстився клієнту, наколовши йому на спині пеніс

Ілюстрація / Фото: tattoo-podolsk.ru

Наколку у вигляді пеніса майстер зробив після того, як посварився із клієнтом. Щоб зігнати образу, він зобразив на спині клієнта малюнок довжиною 40 см і додав напис образливого змісту.

В Австралії майстер-татуювальник зобразив на спині свого клієнта інтимний орган чоловічого тіла. Тепер з 21-річним жителем Іпсвіча розбирається поліція.

З'ясувалося, що 25-річний клієнт прийшов до нього, щоб зробити татуювання - символи інь і янь з драконами. Але в процесі виконання замовлення клієнт і майстер посварилися. Щоб зігнати образу, художник зобразив на спині клієнта похабний малюнок довжиною 40 см, супроводивши його написом образливого змісту.

Хоча напис виконано з порушенням правил правопису, сенс його все-таки вгадується і полягає в тому, ніби "пред'явник цього" - гомосексуаліст. Більш того, клієнт розповідає, що після виконання татуювання майстер побив його і викинув з дому.

З'ясовується також, що спочатку гість будинку не збирався робити татуювання, але його вмовили зробити її. При цьому товариш майстра, спостерігаючи за роботою, примовляв, яким вдалим виходить малюнок.

Майстер велів йому кілька тижнів не показуватися на сонці і нікому не демонструвати твір свого мистецтва. Але, прийшовши додому, клієнт все ж показав татуювання своїй співмешканці. На що та відповіла: "Я не думаю, що ти хотів собі саме таке татуювання".

Художник по тілу має з'явитися в суд 15 листопада. Йому висунуть звинувачення за двома епізодами - розбою з заподіянням тілесних ушкоджень і по одному епізоду про загрозу суспільної моральності.

Клієнту завдано і матеріальну шкоду - видалення татуювання буде коштувати йому близько 2000 доларів.

Читайте також:

Засуджений блогер машинкою для татуювання вибив на спині фразу, почуту на допиті

Чеського солдата вигнали з армії за нацистське татуювання

За 10 тисяч доларів жінка витатуювала собі на лобі рекламу

П’яний татусь виколов своєму трирічному синові татуювання

Повʼязані теми:

Наступна публікація