Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таєць 5 днів ходив з трубою на пенісі після невдалої мастурбації. Орган почав гнити

Чоловік довго не звертався за допомогою.

У Таїланді 21-річний чоловік застряг пенісом у металевій трубі. П’ять днів він не звертався до лікарів, його статевий орган почав гнити. Про це повідомляє видання Daily mail.

Чоловік поклав пеніс у шкарпетку, а потім засунув його у металеву трубу для того, щоб мастурбувати. Однак орган застряг у трубі і чоловік не міг самостійно витягти його. 5 днів він ходив навколо дому та терпів біль, поки той не став нестерпним.

Таєць намагався звільнити пеніс, змащуючи його різними мастилами, але безрезультатно. Тоді він звернувся до лікарні у Бангкоку.

Він розповів медикам, що раніше двічі використовував промислове обладнання для мастурбації, але цього разу після "експерименту зі шкарпеткою" він кінчив і не зміг дістати пеніс з труби.

Фельдшер Акачай Буапатум розповів, що медики три години пиляли металеву трубу. Витративши 25 лез, їм вдалося звільнити статевий орган чоловіка.

"Коли я вперше побачив його пеніс, він уже набряк", - розповів він.

На їхню думку, орган застряг через те, що хлопець використав шкарпетку. За словами лікаря Сітра Лікісакуля, він міг втратити пеніс, оскільки шкіра вже почала гнити.

"Якщо застрягти так протягом трьох годин, це може призвести до втрати статевого члену, але цей чоловік застряг на п'ять днів. Я все ще в шоці, що він вижив”, - сказав він.

Нагадаємо, 13 січня повідомлялося, що у Запоріжжі чоловік прокинувся із гайкою на статевому органі. Її натягнула його дружина, яка вирішила помститися за зраду. Йому знадобилась допомога бійців "Кобри".

Відео Американські хірурги вперше пересадили паціенту пеніс

Залиште свій коментар

Вибір редакції