Таємниці минулого

Німецький психолог Гюнтер Крузе з'ясував, що прабабусю Володимира Ілліча Леніна спалили на багатті як відьму.

Крузе, який доводиться Леніну внучатим племінником по материнській лінії, налічив близько тисячі родичів вождя світового пролетаріату. Серед численних предків Ілліча були, зокрема, пастор Хефе, що очолював церковну общину в роки тридцятирічної війни, а також купці і керівники торгового об'єднання північнонімецьких міст XIV-XVI століть.

Проте найцікавішою представницею роду є відьма, яку спалили на багатті по вироку Святої інквізиції. Проте, на жаль, інформації про неї майже не збереглося.

"Я вирішив подружитися з племінницею Леніна, Ольгою Ульяновою, розповісти їй про дослідження. Адже ми з Ольгою Дмитрівною як-не-як родичі. Але вона під час телефонної розмови розмовляла зі мною дуже сухо, а під кінець взагалі заявила, що ніякої німецької рідні у Володимира Ілліча не було, а я - самозванець", - поділився Крузе.

"Тоді я вислав їй поштою копії архівних документів, підтверджуючих серйозність моїх досліджень. Але конверт повернувся назад нерозкритим з припискою: "Знати вас не бажаю!", - повідомив дослідник.

У свою чергу науковий співробітник ульяновского Будинку-музею Леніна Ольга Шальова вважає, що "знахідки німецького дослідника значно розширили інформацію про генеалогічне дерево Володимира Ульянова Леніна". "Цінність знахідок Гюнтера Крузе полягає у тому, що він повністю підтверджує всі факти документально", - вважає експерт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: