Таємний агент. Американець створив фільм-бойовик, у якому освідчився коханій

Дівчина гадала, що вона просто переглядала короткометражне відео, у якій головну роль зіграв її хлопець.

Американець Веслі Джонсон зі штату Вірджинія зняв короткометражний фільм-бойовик, у кінці якого освідчився своїй дівчині Моллі Пенні. Момент перегляду кінострічки з дівчиною та її родичами хлопець теж зняв на камеру, аби показати дивовижну реакцію коханої на пропозицію.

Дівчина гадала, що вона просто переглядала короткометражне відео, у якому головну роль зіграв Веслі. У фільмі з назвою "Пакунок" Веслі отримує секретне завдання від "Мадам Секретар". Хлопцю потрібно потрапити в школу, розшукати жінку та забрати в неї пакунок.

Брат Моллі також взяв участь у створенні стрічки. Разом з Веслі вони як секретні агенти потрапляють до школи, де мають ліквідувати ворогів. Потрапивши на останній поверх, Веслі знаходить жінку. Брат Моллі в останній момент врятував Веслі, "застреливши" ворога. У неї вони знаходять пакунок. Ним виявляється каблучка.

У цей момент фільм закінчується, і Веслі освідчується Моллі. Дівчина, звичайно, погодилася. Вона сказала, що це було найкраще, що з нею було. Пізніше Веслі Джонсон сам виклав відео у Youtube. Ролик переглянуло понад 3 тисячі користувачів.

Нагадаємо, у Мережі набирає популярності відео, як гідравлічний прес розчавив діамант за 17 тисяч доларів. За чотири дні ролик зібрав більше 4,5 млн переглядів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: