Телепузики гомосексуалісти?

В всесвітньо відомому дитячому серіалі "Телепузіки" Єва Совінська бачить в героях серіалу прихований підтекст.

"Я помітила, що синій телепузік Тінки-вінки носить жіночу сумочку, але не думала, що це хлопчик", - поділився розділ урядового агентства по захисту прав дітей Єва Совінська в інтерв'ю газеті Wprost. "Я зробила висновки, що тут може бути якийсь прихований гомосексуальний підтекст", - додала вона, повідомляє Factnews.ru

Єва Совінська вимагає провести психологічну експертизу персонажа Тінки-вінки, і якщо гомосексуальний підтекст буде знайдений, то зняти з ефіру "Телепузіков" на державному польськомуканале TVP.

Весною цього року пані Совінська вже пропонувала ввести заборону для гомосексуалістів на роботу на посадах, де необхідний контакт з дітьми. Її остання ініціатива перекликається з недавньою спробою міністра освіти Романа Гиртіча законодавчо заборонити "гомосексуальну пропаганду" в школах.

Ця ідея викликала різке засудження в країнах Євросоюзу, до якого Польща приєдналася в 2004 році, - країну звинуватили в порушенні демократичних принципів і свобод.

Програма Teletubbies - "Телепузіки" з'явилася на ВВС 10 років тому. Її герої - чотири різноколірні смішні персонажі округлих форм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: