Тенісисти на Уїмблдоні крадуть рушники

Сорок відсотків фірмових рушників, які видаються гравцям на Уїмблдонському тенісному турнірі, не повертаються.

Організатори найпрестижнішого тенісного турніру - Уїмблдону, що проходить в ці дні у Великобританії, повідомили, що на змаганнях пропадає приблизно 40 відсотків фірмових рушників, які видаються тенісистам. 

Всього спортсменам виділяється п'ять тисяч рушників - три тисячі чоловікам і дві тисячі - жінкам, пише англійське видання The Times. 

"Сорок відсотків рушників не повертається, - розповів офіційний представник оргкомітету Уїмблдону. - Так було завжди. Але ми не скаржимося, оскільки подібна практика прийнята в тенісних кругах. Я б не став казати, що рушники крадуть, їх просто не повертають". 

У 2006 році вартість неповернених фірмових рушників склала 60 тисяч фунтів стерлінгів (121 тисяча доларів), але в 2007 році об'єми пропаж дещо скоротилися. Ціна одного рушника - більше 48 доларів. 

Перед матчем кожному гравцю видається два рушники, але якщо тенісист просить ще один, організатори звичайно не відмовляють. Деякі рушники залишаються на корті, деякі тенісисти відносять з собою і, як правило, не повертають.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: