Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ти не самотній, чувак": користувач PornHub поскаржився на депресію і його засипали порадами

Майже всі радили звернутися за допомогою до друзів або рідних.

Користувач PornHub з ніком dddasss написав під одним з порнороликів незвичайний коментар: на відміну від інших коментаторів, він не обговорював героїв відео, а поскаржився на депресію.

Про це пише Медуза.

У відповідь його підтримали інші користувачі.

Майже всі радили звернутися за допомогою до друзів або рідних. «Ти не самотній, чувак. Навколо багато людей, які переживають те ж саме. Не бійся звернутися за допомогою. Якщо тримати все в собі, краще не стане. Я думаю, ти повинен поговорити з ким-небудь», — написав користувач Jmcy11.

Відео Обережно, депресія: кожен третій українець має проблеми із психічним здоров'ям

Як повідомлялося, кожен третій українець страждає від нервових розладів, а Україна посіла перше місце в Європі за кількістю психічних розладів. Про це йдеться в звіті Міністерства соціальної політики України, опублікованому у Всесвітній день психічного здоров'я. Порушення сну і апетиту, тривожність, відчуття вини і розпачу, а також брак енергії. Це симптоми депресії – самого поширеного психічного захворювання, частою причини непрацездатності і навіть самогубства. Депресії не можна позбутися самостійно. Як і будь-яка інша хвороба, депресія потребує лікування у фахівця. Тільки за офіційними даними, з такою хворобою живуть понад 300 мільйонів людей у світі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції