Топ-10 несподіваних знахідок хірургів

Хірурги всього світу інколи знаходять у тілах своїх пацієнтів сюрпризи.

запальничка
Ветеран війни у Перський затоці, що страждає шизофренією, набив свій шлунок запальничками
Хірурги з російського Іжевська під час операції у 29-річного чоловіка за підозрою на рак замість пухлини знайшли 5-сантиметрову ялинкову гілку.

Виявляється, світовій медицині відомо чимало подібних історій – мешканці різних країн періодично дивують хірургів різноманітними знахідками.

Чужорідні тіла потрапляють не лише тільки у дихальні шляхи. Фактично, вони можуть потрапити у будь-який орган та будь-яку тканину організму, навіть не пов’язані із зовнішнім світом. Наприклад, через травму.

27-річний китаєць чистив зуби за допомогою ножиць. Вони потрапили до його стравоходу, коли він розсміявся на жарт приятеля.

30-сантиметровий клубок волосся накопичився у шлунку 11-річної індійки, що страждає через незвичне психічне захворювання – поїдання волосся.

48-річний іракський ветеран війни у Перський затоці, що страждає шизофренією, набив свій шлунок 52 запальничками.

29-річна китаянка носила в собі практично від народження швейні голки – таким чином її бабуся намагалася позбавитися від небажаного поповнення родини.

Буває так, що для того, аби знайти чужорідні предмети не потрібно спеціальної техніки - рентгенівських апаратів чи пристроїв для томографії.

Прикладом може бути випадок із 18-річним індійцем, у голову котрого під час аварії увійшов автобусний поручень довжиною понад метр.

Читайте також:

ТОП-10 найзухваліших втеч із в'язниці

Викрито найбільшу банківську аферу за історію України

ТОП-10 знаменитостей-неплатників податків

ТОП-7 рейдерських атак 2008-го року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: