Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

Одна з найцікавіших, але рідкісних професій - нюхачі (різних речей)

Підбірка найдивовижніших пропозицій на ринку праці в 2011-му році: відкриті вакансії нюхача пахв, дослідника стриптизерок, випробувача презервативів та інші.

Експерти з працевлаштування склали рейтинг найбільш дивних пропозицій на ринку праці в 2011 році.

До Топ-20 найбільш незвичайних професій світу увійшли, зокрема, фахівці з дослідження стриптизерок, нюхачі яєць, гіди по туалетах і вже відомі "перевертачі пінгвінів".

Підбирач м'ячів. Стежить за тим, щоб м'ячики для гольфу не залишалися на прилеглих до поля територіях після гри.

Майстер педикюру для корів. Поганий стан копит може позначитися на самопочутті корови, надої і навіть здібності розмножуватися. На елітних фермах у Європі та Америці за цим стежать цілі окремі підрозділи співробітників.

Випробувач меблів. Цих професіоналів наймають великі дизайнерські компанії та меблеві фабрики. Звичайно, столи і книжкові полиці ніхто не тестує, але ось стільці, крісла та ліжка - обов'язково.

Перевертач пінгвінів. Пінгвіни, які мешкають поблизу полярних станцій, жваво реагують на вертольоти, що пролітають повз них. Тварини задирають голову і відхиляються назад, а оскільки шия у них коротка, а тулуб - неповороткий, вони нерідко так і завалюються на спину. Перевернутися і встати самостійно пінгвіни не можуть, тому після кожного прильоту або відльоту до них на допомогу приходить фахівець. Інакше тварини загинуть.

Мурашиний селекціонер. Відловлює і відбирає найкращі особини для спеціальних мурашиних ферм. Найчастіше комах розводять для видобутку отрути (використовується в медицині) або для подальшого вживання в їжу.

Нюхач пахв. Працює на компанії, які виробляють дезодоранти і антиперспіранти. Завдання такого співробітника - нанести експериментальний продукт на пахви тестової групи, а потім нюхати їх, фіксуючи, як змінюється запах протягом дня.

Фахівець з виймання мозку. Ця екстравагантна професія аж ніяк не пов'язана з психіатрією. Виймач мозку працює на скотобійні і стежить за тим, щоб мозок вбитої тварини акуратно виймався з черепної коробки і транспортувався в ресторани з мінімальними пошкодженнями.

Розрівнювач зморшок. Є співробітником елітних взуттєвих магазинів. До його обов'язків входить розгладження зморшок і складок, які утворюються на взуття в результаті багаторазової примірки покупцями.

Яєчний сепаратор. За допомогою спеціального приладу відокремлює яєчні жовтки від білків у процесі заводського виготовлення кондитерських виробів.

Дослідник стриптизерок. Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив минулого року один з американських дослідницьких інститутів. Працівник мав спостерігати за танцівницями стриптизу протягом 60 днів і робити певні регулярні записи; його оклад становив 10 тисяч доларів.

Полірувальник ключок. Ще один фахівець, необхідний кожному елітному гольфклубу. Він натирає ключки клієнтів спеціальним складом, який поліпшує зчеплення ключки з м'ячем.

Фахівець з розправлення подушок. Ці співробітники потрібні дорогим меблевих магазинах, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня фахівець має ходити по торговому залу і розправляти зморшки і складки на подушках і покривалах.

Випробувач презервативів. Немає нічого дивного в тому, що компанії - виробники презервативів хочуть бути впевнені в їхній надійності. Тому, як правило, новий продукт тестується групою близько 1000 найманих працівників і тривають випробування не менше ніж рік.

Експерт з гральних кісток. Таких професіоналів змушена утримувати влада Лас-Вегаса та Монте-Карло. Якщо в казино виявлять неправильно збалансовані або "скошені" кубики, це буде розцінено, як спроба обдурити невдалих клієнтів. Між тим, під час гри в рулетку люди залишають мільйони доларів.

Нюхач яєць. Рідкісна професія, затребувана в елітних кондитерських і ресторанах. Ця людина стежить за тим, щоб у їжу не потрапили зіпсовані яйця.

Менеджер з визначення статі курчат. Безпомилково визначити стать курчати необхідно вже в першу добу після появи пташеня на світ. Вважається, що від цього залежить харчування і способи доглядання за птицею.

Найманий родич. Офіційна служба "найму" друзів і родичів з'явилася минулого року в Китаї. В основному туди звертаються перед весіллям, днем народження або іншим святом, на якому "має бути" багато-багато людей - для підтримки статусу. Втім, неофіційно подібні послуги надаються по всьому світу і уже давно.

Гід по туалетах. Є держслужбовцем в Японії, допомагає кожному бажаючому знайти в місті найближчий туалет. Послуги гіда коштують близько 4 центів.

Продавець черги. Знову ж таки, без реєстрації та ліцензії, служби тих, хто стоять у чергах за гроші, давно існують у будь-якій країні. А от у Британії з'явилася перша подібна зареєстрована компанія. Співробітники фірми готові відстояти за клієнта будь-яку чергу до переможного кінця, штовхатися, лаятися - загалом, робити все що завгодно заради отримання результату. Оплата за таку самовідданість становить 40 доларів на годину.

Випробувач тампонів. Ці найважливіші працівники заводів з виробництва засобів особистої гігієни перевіряють кожен тампон на предмет достатньої абсорбції та міцності шнурка. Такими є вимоги Управління з контролю якості продуктів та ліків у США.

Читайте також:

"Професії майбутнього", які виникнуть у найближчі 20 років

Секс з колегами покращує якість роботи

Топ-10 найбільш небезпечних фраз, які не можна казати шефу

Складено рейтинг незвичайних професій України

Повʼязані теми:

Наступна публікація