Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Транcгендера помістили у жіночу в'язницю через страх побиття чоловіками

Транcгендера помістили у жіночу в'язницю через страх побиття чоловіками

Чоловік планує зробити операцію наступного року. 

У Британії трансгендера Наталі Кірні засудили до дванадцяти місяців в'язниці через те, що вона побила свого бойфренда. Перед цим жінка зізналася, що зраджувала йому.

Жінка-трансгендер була відправлена до жіночої в'язниці, повідомляє Mirror. Наталі побоювалася, що з неї можуть знущатися у тюрмі для чоловіків.

Наразі 22-річна дівчина чекає на операцію зі зміни статті і пов'язала свій напад агресії з гормонами. Зазначається, що вона вже двічі побила свого 44-річного коханця і навіть, незважаючи на трирічну заборону, продовжувала з ним жити.

Під час однієї зі сварок з приводу невірності Кірні, жінка вдарила свого хлопця. Наступного ранку вона повторила свої дії.

"Вона вдарила його і  він впав на скляний стіл, вона, своєю чергою, продовжувала штурмувати його, покусуючи за руку", - сказали слідчі.

Своєю чергою, поліції трансгендер сказала, що кохає свого чоловіка. Її визнали винною за напад, хоча вона стверджувала, що захищала себе.

Жінка планує зробити операцію наступного року.

Нагадаємо, раніше у США дозволили учням-транссексуалам вільно обирати туалети в школахЗгідно з документом, школи не повинні вимагати від учнів-транссексуалів свідоцтва про народження та інших документів, щоб визначати їхню стать.

Залиште свій коментар

Вибір редакції