Транссексуали грабували людей, збираючи гроші на операцію зі зміни статі

Міліція проводить розслідування діяльності двох транссексуалів, котрі збили банду, та грабували людей.

Міліція підмосковного Красногорська розслідує пригоди двох транссексуалів, що зібрали банду, аби знайти гроші на операцію по зміні статі.

За даними оперативників, на їхньому рахунку махінації з чотирма квартирами, отримання в банках кредитів за підробними документами і шахрайство в Інтернеті.

Почалася історія більше двох років тому, коли в міліцію звернувся якийсь Олександр. Чоловік, більше схожий на жінку, написав заяву про те, що його обікрав найкращий друг.

"Коли він прийшов у відділення, багато хто спочатку не міг зрозуміти – чоловік це чи жінка. З вигляду – пані бальзаківського віку, а за паспортом – мужик", - розповідають правоохоронці.

Виявилося, що Олександр знімав квартиру в Красногорську разом із таким же, як він, напівчоловіком – Миколою П.

Парочка поставила собі мету – накопити грошей на операцію по зміні статі. Скопили. Але останньої миті Микола, який зараз вимагає називати його Вікторією, втік з грошима до Петербургу.

Втікача оголосили в розшук, але так і не знайшли. Через понад два роки Микола знайшовся сам. Він позбувся чоловічої гордості та придбав жіночу красу та вирішив повернутися в Підмосков'я, щоб змінити документи.

"У залізничних касах встановлена спеціальна база, в яку заносяться люди, що знаходяться в розшуку" – пояснили правоохоронці.

В Москві на Ленінградському вокзалі Миколу-Вікторію вже зустрічали оперативники.

Наразі міліція розслідує кримінальну справу про крадіжку грошей, але, за словами джерела, близького до слідства, парочка транссексуалів встигла багато де наслідити.

"Є інформація про те, що кілька років тому Микола з другом "кинули" чотирьох покупців квартир. Взяли гроші за підробними документами та зникли. Крім того, на їхньому рахунку кілька позик, які вони й не збиралися повертати", - розповіло джерело в міліції.

Коля-Віка, до всього, ще і програміст. Належить перевірити, чи немає за ним кримінального сліду в Інтернеті.

Як з'ясувалося, доки злодій в жіночому вигляді знаходився в розшуку, його друг пропав із поля зору оперативників. Наразі міліція займається ще і пошуком другого шахрая.

Читайте також:

Скільки в Україні транссексуалів?

Туалети для "третьої статі"

Вперше в Ізраїлі декретну відпустку отримали геї

Марадона назвав Пеле гомосексуалістом і навів докази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: