Третина британців подорожує інтернетом з туалету

Крім цього іншими улюбленими заняттями для мандрівок Інтернетом називали прийом іжі, ділову нараду, весільну церемонію.

Людина з ноутбуком в туалеті
The Telegraph
Третина британців подорожує інтернетом з туалету
Опитування 1500 жителів Великобританії, яке було організовано європейським підрозділом Yahoo! Mobile, показало, що інформаційна залежність британців досягла вражаючих висот. Вони готові користуватися мобільним Інтернетом буквально де завгодно, навіть в туалеті.

Так, 29% респондентів визнали, що шукали інформацію в Мережі за допомогою своїх мобільників, сидячи на унітазі. На думку організаторів досліду, ця звичка несе в собі загрозу національної британської традиції читати на "товчку" бульварну пресу.

Також встановлено, що 21% опитаних заходять до інтернету під час вживання іжі, 11% роблять це на ділових нарадах, 7% - на весільних церемоніях і всього лише 5% - у ліжку.

Остання цифра цікава тим, що її можна розглядувати в комплексі з результатами недавнього опитування компанії CREDANT Technologies, що спеціалізується на захисті даних. Виявляється, більше чверті британських службовців настільки зациклена на роботі, що беруть свої ноутбуки та інші портативні пристрої в ліжко, щоб попрацювати перед сном. При цьому більше половини з постільних маніяків (57%) займається цим від 2 до 6 годин на тиждень.

Від сидіння на унітазі, їжі, нарад, весіль і сну британських джентльменів відволікає насамперед пошук інформації про результати футбольних матчів, тоді як леді більше цікавляться результатами розіграшів лотерей і змінами в телевізійних реаліті-шоу.

Читайте також:

Найбільший торрент-портал продали за 8 мільйонів доларів

Спамери вирішили заробити на смерті Майкла Джексона

Смерть Майкла Джексона обвалила найбільші світові інформаційні ресурси

Богослужіння з Києво-Печерської лаври транслюватимуть в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: