Трирічна дитина стала наймолодшим підозрюваним в історії Великобританії

Трирічний хлопчик не може стати фігурантом кримінальної справи, оскільки ще не досяг віку, достатнього для залучення до відповідальності.

Поліція Великобританії розслідує інцидент за участю трирічного хлопчика, якого підозрюють у вандалізмі і псуванні майна. Таким чином, дитина стала наймолодшим підозрюваним в історії правосуддя країни. Про це пише The Daily Telegraph. Інцидент стався в невеликому шотландському містечку Стратклайд влітку 2009 року, проте інформація про нього стала доступна тільки тепер.

Скарга на поведінку трирічного хлопчика (його ім'я не називається) надійшла до поліції кілька місяців тому. У заяві йшлося про те, що дитина зіпсувала домашнє майно. Про характер завданих збитків видання нічого не повідомляє. Також не ясно, хто саме поскаржився на хлопчика в поліцію - його родичі, гості будинку або сусіди.

Поліцейські, які приїхали за викликом, були змушені провести з дитиною бесіду. Тим не менше, трирічний хлопчик не може стати фігурантом кримінальної справи, оскільки ще не досяг віку, достатнього для залучення до відповідальності. За шотландськими законами, за вчинення кримінально карного злочину діти до восьми років не залучаються до суду.

Примітно, що в Європі вісім років - це найнижча вікова позначка, після досягнення якої дитину можуть покарати за порушення закону. В Англії та Уельсі кримінальна відповідальність настає після досягнення дитиною десятирічного віку.

Наймолодшим злочинцем Англії став шестирічний хлопчик, якого заарештували в червні 2009 року за підозрою у скоєнні пограбування. Однак справу проти дитини не буде розглядатися в суді, оскільки хлопчикові ще не виповнилося десяти років.

За даними поліції, за останні три роки у Великобританії було скоєно шість тисяч злочинів, винуватцями яких стали діти молодше десяти років. Як зазначають правоохоронці, більшість юних правопорушників складають діти з неблагополучних сімей.

Читайте також:

Ведучий Fox News вилаявся матом в прямому ефірі

Пересадка зуба в око відновила зір сліпій американці

Українця позбавили звання найвищої людини в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: