Церква запропонувала віруючим молитву перед сексом

Спеціальна "Молитва перед сексом" покликана очистити устремління віруючих від егоїзму і гедонізму.

Подружжя-католики повинне разом молитися перед тим, як зайнятися сексом, вважає британська католицька група. Спеціальна "Молитва перед сексом" покликана очистити устремління віруючих від егоїзму і гедонізму, пояснюють представники Громади католицької істини.

Молитва опублікована в спеціальному 64-сторінковому "Молитовнику для подружжя", пише газета The Daily Mail. За задумом, подружжя повинне попросити Бога дарувати їм істинну любов і ніжність. "Відкриваємо свої серця тобі, один одному і твоїй праведній волі", - мовиться в молитві.

Суспільство католицької істини тісно пов'язане з Конференцією католицьких єпископів Англії і Уельсу. На думку єпископа Пола Хендрікса, запропонована молитва "смілива, але добра". "Думаю, вона трохи ідеалістична, але в ній визнається, що Бог знаходиться в серці відносин між чоловіком і жінкою", - говорить священнослужитель.

"Церкві важливо заохочувати цінність шлюбу і сімейного життя, так що, думаю, це один з шляхів", - відзначає єпископ. "Мабуть, раніше такого не намагалися зробити, принаймні, останнім часом... Не можу пригадати нічого подібного", - визнає священик.

Нова книга для католиків містить молитви на всі випадки подружнього життя. Розказується, як молитися при зарученні, при рішенні завести дитину, під час вагітності і при вихованні дітей.

Автори звертають увагу, що шлюб укладають один раз і на все життя, засуджують аборти. Засудженню піддаються всі, хто "вважає складним або навіть неможливим прив'язувати себе до однієї людини на все життя", і ті, хто "відкидає непорушність браку і відкрито глузує з прагнення до подружньої вірності".

Нагадаємо, американець Амонд Джекобс поставив собі за мету перевірити наскільки можливо в умовах сучасного соціуму дотримуватися біблійних заповідей. Десятьма головними справа не обмежилася, і Джекобс проштудіювавши Біблію, знайшов для себе цілих сімсот розпоряджень різного рівня складності, від тілесних покарань для дітей до носіння одягу з певних матеріалів.

Читайте також:

Чоловік перевірив, чи можливо жити за біблійними законами

Британці видали книгу про секс у Біблії

У Швеції видали "гламурний" Новий Заповіт

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: