Цифра 5 за 7 млн. доларів

В Абу-Дабі за рекордну суму проданий номерний знак з цифрою 5.

На аукціоні в Абу-Дабі за номерний знак з цифрою 5 один з учасників заплатив 25,2 млн. дирхамів (майже 6,9 млн. доларів США). Аукціон проходив в одному з кращих столичних готелів – Еміратському палаці. Місцевий підприємець Телал Хурі, який за своїм прізвищем не належить до сім’ї відомих аравійських принців чи шейхів і навіть не є корінним еміратцем. 

Прибутки, отримані від аукціону, будуть направлені в спеціальний фонд для надання допомоги жертвам дорожніх пригод і хворим. 

Автомобільні номерні знаки в ОАЕ можна придбати у вічне користування і не змінювати, оновлюючи сімейний автопарк. Номери можна продавати разом з автомобілем або без нього. Продажем номерних знаків в Дубаї займається поліція, а в Абу-Дабі – місцева компанія з проведення аукціонів. Прибутки, які вони отримують, йдуть в державну казну. 

Багато еміратських сімей оновлюють свій автопарк щорічно і, напевне, дещо втратили інтерес до авто, а от незвичайні номерні знаки стають популярніші з кожним роком.
В березні минулого року на розпродажі номерних знаків в Дубаї 34-річний корінний житель країни придбав за 3,12 млн. дирхамів (понад 850 тис. доларів США) номерний знак "Е15". Новий рекорд у вісім разів перевищує цю суму і, мабуть, протримається довго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: