Цілуватися заборонено (в Єгипті)

Звичай цілуватися при зустрічі або розставанні може зникнути з життя Єгипту. Лікарі кажуть, що поцілунки можуть призвести до епідемії.

поцілунок
Звичай цілуватися при зустрічі або розставанні незабаром може зникнути з суспільного життя Єгипту. Боротьбу з цим "шкідливим явищем" веде спеціально створена "антипоцілуйна" асоціація на чолі з лікарем-педіатром Аделем Ашуром.

Доктор і його послідовники абсолютно впевнені, що поцілунки вкрай шкідливі для здоров'я людей. Особливо, враховуючи те, що в Єгипті зафіксовано вже декілька випадків зараження людей вірусом H5-N1, відомішим як вірус пташиного грипу.

„Незважаючи на цинічну реакцію спочатку, сьогодні інтелектуальні шари Єгипту почали сприймати цю проблему серйозно і з розумінням того, що звичай поцілунку шкідливий," - говорить Ашур.

На інкубаційній фазі вірус може не викликати у людини жодних симптомів хвороби. У разі поцілунку рознощик інфекції несвідомо ризикує стати ініціатором найсправжнісінької епідемії, контролювати яку буде вкрай непросто, вважає лікар.

Доктор Ашур призвав матерів не цілувати своїх дітей, оскільки до 14 років імунна система дитини ще дуже слабка, щоб протистояти небезпечним вірусам. Через поцілунок діти, за словами педіатра, можуть заразитися якщо не пташиним грипом, то бронхітом, скарлатиною, герпесом, менінгітом або туберкульозом.

Нагадаємо, що 13 червня пташиний грип був виявлений у 4-річної єгипетської дівчинки, лише з лютого 2006 року в Єгипті було зафіксовано 36 випадків цього захворювання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: