Цуценят везли в Ізраїль без Ющенка

"Аеросвіт" спростовує інформацію про те, що Секретаріат президента України фрахтував літак компанії для візиту глави держави Віктора Ющенко в Ізраїль.

Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко віходить разом із дружиною Катериною Ющенко. Цуценята ще в літаку.
"Аеросвіт" спростовує інформацію про те, що Секретаріат президента України фрахтував літак компанії для візиту глави держави Віктора Ющенко в Ізраїль.

Про це в коментарі УНІАН по телефону повідомив прес-секретар авіакомпанії Сергій Куций.

"Секретаріат президента не фрахтував літак "Аеросвіту" під візит в Ізраїль", - зазначив він.

Водночас він підтвердив інформацію, що з`явилася в ЗМІ, про те, що 13 листопада на рейсі "Аеросвіту" в Тель-Авів бортпровідники завезли в Ізраїль трьох породистих щенят "на прохання знайомих". За даними С.Куцого, документи на щенят були повністю оформлені, тому це не є контрабандою. Водночас він зазначив, що, як виявилося, щенят до Ізраїлю можна ввозити у віці старше 4-х місяців. "Вони (цуценята) виявилися молодшими, тому їх повернули, не пропустивши, митні служби", - зазначив він. За його словами, щенята повернулися зворотним рейсом до Києва.

Куций додав, що, оскільки вищезгадані дії не входили у функціональні обов`язки бортпровідників і не в правилах авіакомпанії, адміністрація "Аеросвіту" ретельно розбиратиметься з ситуацією, "і за підсумками розслідування винні будуть покарані".

Як повідомили ряд ЗМІ, за даними ізраїльської газети "Маарів", в літаку авікомпанії "Аеросвіт", який був зафрахтований для офіційної делегації, крім президента Ющенка в Ізраїль прилетіли троє контрабандних щенят рідкісної породи.

Як пише газета "Сегодня" (від 16 листопада), за словами Рафі Габая, керівника митної служби аеропорту Бен-Гуріон, вартість кожного щеняти перевищує 1500 доларів. Собаки були знайдені в ході негласної перевірки, яку митники влаштували стюардам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: