Туалети для "третьої статі"

В університеті США обладнані "нейтральні" туалети для транссексуалів, трансвеститів та інших людей, що не відносять себе до певної статі.

У студентському центрі при університеті американського штату Вермонт обладнані "нейтральні" туалети для транссексуалів, трансвеститів та інших людей, що не відносять себе однозначно до чоловіків або жінок.

Студ центр університету Вермонт
Lenta.ru
Студентський центр університету Вермонт
Установка кожної кабінки з душем і раковиною, на додаток до традиційних туалетів, обійшлася учбовому закладу в 2,5 тисячі доларів. На думку помічника віце-президента по студентському життю, необхідно задовольняти потреби всіх людей, а не тільки певних груп.

Причиною подібного кроку стало нерозуміння і активне неприйняття, з якими стикаються транссексуали в туалетах для людей з традиційною орієнтацією, що в деяких випадках закінчується їх арештом або підозрами в непристойній поведінці.

Установка "нейтральних" туалетів запланована ще в 17 університетах і коледжах. В університеті Вермонта студентам також дозволяється змінювати ім'я на студентському квитку, для транссексуалів передбачені декілька "нейтральних" кімнат в гуртожитку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: