Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туристка розгнівала Мережу роликом, де на її сідниці хлюпають святу воду

Дівчину і її хлопця звинуватили в образі Балі.

Туристка з Чехії під час екскурсії в один з храмів на Балі використала воду зі святого джерела для забави, і це обурило мешканців і юзерів Мережі.

Про це пише LadBible.

Фітнес-модель Сабіна Долезалова показала у своєму інстаграмі відео. На ньому видно дівчину та її хлопця. Він підходить до джерела зі святою водою і набирає у руку води. Тим часом Сабіна оголює сідниці. На них чоловік хлюпає воду з джерела.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seperti yang sudah pernah kusampaikan 8 tahun lalu dalam sebuah wawancara. Bali akan tenggelam jika tidak bisa menjaga diri dan menyeleksi jenis wisatawan yang datang ke pulaunya. Sempat dianggap sebagai anti backpacker tapi kukatakan. Ini bukan tentang uang. Backpacker dan luxury tourism kami sambut dengan gembira asal respek dan memahami adat istiadat yang kami jalani. Untuk jajaran pemegang kebijakan pariwisata. Mari kita jalan-jalan dan bertemu dengan masyarakat. Karena Bali punya kehormatan dan harga diri bukan seperti perempuan murahan yang bisa dijambak sana sini, diperas hingga tetes keringat terakhir untuk sekedar target semata.

Публикация от Niluh Djelantik (@niluhdjelantik)

Користувачі обурились, зауваживши, що їй потрібно заборонити виїзд за кордон і, зокрема, на Балі через неповагу до місцевості.

Після цього Долезалова і її супутник зустрілися з жителями села Падангтегал, де стався інцидент, і попросили вибачення. Також вони перепросили і в інстаграмі. Вони заявили, що не знали про значення цього місця для балійців.

Нагадаємо, блогерка Брук Хоутс, яка часто постила ролики, де грається із собакою, випадково показала відео, на якому б’є пса і знущається з нього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції