Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Twitter виокремив найвживаніші смайли в світі до всесвітнього Дня емоджі

Також розробили 18 нових смайлів до Паралімпійських ігор.

17 липня у всьому світі відзначають всесвітній День смайликів. У всіх найпопулярніших соціальних мережах люди роблять пости із своїми найулюбленішими емоджі. А Twitter з цього приводу вирішив проаналізувати, які смайли юзери використовують найчастіше. Про це повідомляє Mashable.

Виявилося, що найвживанішими є досить таки звичайні буденні смайли. Зокрема очолив список найпопулярніших емоджі смайл зі сльозами радості. За ним крокує усміхнене обличчя з серцем та смайл, що плаче.

Смайли
twitter.com

Цікавим є і використання смайликів юзерами в залежності від країни проживання. Так, у США, Великобританії і Канаді найбільше використовують ображений смайл, а у Франції та Італії - серця. Так само серця популярні у Японії та Південній Кореї. А от Колумбія, Бразилія та Аргентина вживає смайли з нотами.

Смайли
twitter.com

Крім того, до всесвітнього Дня смайлів благодійна організація Scope, яка займається проблемами людей з інвалідністю, випустила 18 нових емоджі, на яких зображені паралімпійці. Так, було звернено увагу на те, що раніше існував лише один смайл, що зображував людину з інвалідністю. Також ці смайли розробили до Паралімпійських ігор 2016, що відбудуться у вересні у Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, раніше Twitter розробив новинку, яка допоможе урізноманітнити та покепкувати над фотографіями, які користувачі розміщують у мікроблозі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції