У 2020 році 24 мільйони китайців не знайдуть собі пару

Через вибіркові аборти, в яких китайці позбавляються дівчаток, до 2020 року 24 мільйони чоловіків не зможуть одружитися.

Близько 24 мільйонів китайських чоловіків до 2020 року не зможуть знайти собі наречених.

Про це попередила Китайська академія суспільних наук.

Всьому провиною гендерний дисбаланс серед новонароджених. Це головна демографічна проблема Китаю, населення якого становить 1,3 млрд людей, вважають учені.

На їхній погляд, основною причиною такої невідповідності є вибіркові аборти, адже в китайських сім'ях традиційно вітається поява на світ хлопчиків, і нерідко позбавляються від ще не народжених дівчаток.

Вчені кажуть, що вибіркові аборти "неймовірно широко поширені" в країні й особливо характерні для сільських районів.

Провину за виниклу демографічну проблему, яка скоро, можливо, приведе ще і до "матримоніальної", вони покладають, зокрема, на можливість визначати стать майбутньої дитини за допомогою ультразвукового дослідження (УЗД).

За даними статистики, наведеними Академією, на кожні 100 народилися в Китаї дівчаток припадає 119 хлопчиків. Така картина зберігається вже досить довгий час. При цьому небажання міських жителів заводити другу, а іноді й першу дитину, тільки посилює гендерний дисбаланс.

Справа дійшла вже до того, що в деяких китайських провінціях на сотню новонароджених дівчаток стало припадати вже до 130 хлопчиків, б'ють на сполох вчені.

Читайте також:

Топ-20 цікавих фактів, які ви не знали минулого року

У Китаї пройде перший конкурс краси серед геїв

Британський путівник по Києву радить міцніше тримати сумки у метро

У нью-йоркському метро три тисячі пасажирів опинилися без штанів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: