У 60 років сексу хочеться більше!

Ви мрієте про спокійне життя на пенсії? Це більше не актуально і не модно - опитування виявили, що нинішні пенсіонери хочуть сексу, подорожей і екстріму.

Сучасні пенсіонери більше не хочуть вести спокійне життя на заслуженому відпочинку – читати, в'язати та рано лягати спати. У сьогоднішніх немолодих є ідеї трохи краще: вони планують більше займатися сексом, спробувати банджі-джампінг і поїздити по світу.

Опитування тисячі респондентів у віці старше 60 років показало, що багато хто з них планує спробувати себе в екстремальному спорті (стрибки з парашутом, дельтапланеризм), навчитися чомусь новому (кулінарія або гра на музичному інструменті) і, нарешті, немолоді хочуть подорожувати. Про це пише The Daily Telegraph.

Одні мріють побачити північне сяйво, поплавати з дельфінами або взяти участь у сафарі. Інші жадають нових культурних вражень: хтось хоче подивитись Олімпіаду-2012 у Лондоні, сходити в оперу або на яку-небудь постановку на Уест-Енді. Меншість каже, що задовольняється поїданням більшої кількості випічки, частішим сексом і відрощуванням бороди.

У рамках кампанії Generation Xperience, що проводиться напередодні нового свята – Дня літніх людей (1 жовтня), був опублікований список із 60 задач для тих, кому за 60. Ця кампанія покликана кинути виклик традиційним стереотипам з приводу старіння та звернути увагу 50-60-річних на можливості, які відкриваються перед людьми в їхньому віці. За словами організаторів, список має змусити суспільство по-новому поглянути на старше покоління – амбітне та життєрадісне.

Бабуся з надзвичайною розтяжкою (Фото: pilateslegko.ru)
Багато хто з опитаних пенсіонерів планує спробувати себе в екстремальному спорті (Фото: pilateslegko.ru)
Психолог доктор Арік Зігман сказав: "Наш список показує, що люди чекають від себе в літньому віці більшого, ніж прийнято вважати – як відносно можливостей, що відкриваються перед ними, так і відносно користі, яку вони можуть принести суспільству... Чудово, що люди дивляться на старість з таким оптимізмом."

Тим часом деякі літні люди збираються згаяти свій вільний час із великим альтруїзмом. Серед дбайливих пенсіонерів знайшлися такі, хто збирається зайнятися ліквідацією сімейних боргів, волонтерською діяльністю та збором коштів на благодійні потреби.

Ветеран телеефіру Тері Воган сказав: "Ті, кому за 60, мають бути більш амбітними. У людей немає терміну придатності".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: