У англійській школі уроки фізкультури замінили на квідич

Вчитель фізкультури адаптував правила придуманої Джоан Роулінг гри для звичайних школярів, які не можуть літати на мітлах.

Учні однієї з шкіл Південного Уельсу на уроках фізкультури грають в квідич, пише The Daily Telegraph. Цей вид фізичної активності користується великою популярністю у дітей і підлітків.

Вчитель фізкультури адаптував правила придуманої Джоан Роулінг гри для звичайних школярів, які не можуть літати на мітлах. Крім того, в школі відсутня можливість використовувати під час занять зачаровані м'ячі.

На відміну від версії квідичу в книгах про Гаррі Поттера, у складі команд немає ловця, завданням якого є переслідувати зачарований м'ячик снич і зловити його раніше, ніж ловець команди суперників.

У книзі ловцем команди факультету Гриффіндор був Гаррі Поттер. Проте загоничі, воротарі і мисливці в шкільних командах Уельсу є.

На думку викладача, квідич розвиває у гравців окомір і швидкість реакції. Крім того, оскільки у будь-який момент в кожного з гравців може потрапити бладжер, в гру залучені всі учасники.

У книзі бладжер - зачарований м'яч, від якого загоничі захищають членів своєї команди. У маглівському квідичі загоничі прагнуть битою скерувати бладжер в гравців команди суперників.

За новою програмою "5х60", що діє в школах Уельсу, викладачі прагнуть до того, щоб забезпечувати учням по годині фізичного навантаження п'ять разів на тиждень.

Це не єдина існуюча адаптація квідичу для маглів. Викладач з Уельсу узяв за основу американську версію квідичу, прибравши мітли, які все одно не виконують функцію літального апарату, але заважають гравцям бігати. Інші варіанти адаптації цієї гри використовують в рольових іграх шанувальники серії книг про Гаррі Поттера.

Читайте також:

Вбивцю Нокса з Гаррі Поттера засудили до довічного ув'язнення

Дублер Гаррі Поттера травмувався

Розпочались зйомки фільму "Гаррі Поттер і дарунки смерті"

Емма Ватсон змінить Хогвартс на Гарвард?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: