У Австралії снайпери захищатимуть пінгвінів

Влада Сіднея вирішили відправити снайперів на захист австралійських малих пінгвінів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Уряд Сіднея відправить команду снайперів патрулювати узбережжя, де мешкають австралійські малі пінгвіни, які знаходяться під загрозою зникнення.

Справжнє занепокоєння за долю цього виду влада міста відчула, коли суботу була виявлена дев'ята за останній час вбита тваринка. Розтин, проведений в сіднейському зоопарку Taronga Zoo показав, що травми були отримані в результаті нападу собаки або лисиці.

На сьогоднішній день місцева влада робить все можливе, щоб зберегти популяцію рідкісних пінгвінів і захистити їх як від диких тварин, так і від домашніх вихованців, які також можуть бути причиною загибелі.

Нагадаємо, малий (блакитний, синій) пінгвін - найменший зі всіх пінгвінів, що живуть нині. Його зріст вагається в межах 40 сантиметрів, а вага складає біля одного кілограма. Ареал проживання малого пінгвіна - узбережжя Південної Австралії і Нової Зеландії, а також довколишні острови.

Читайте також:

Пінгвіни можуть зникнути

Пінгвини-геї висиділи яйце та виховують пташеня

Вчені розкрили таємницю пінгвінів

Знайдено гігантських пінгвінів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: