У Берліні соціал-демократи планують узаконити дитячий галас

Шум, вироблений дітьми, які бавляться, є соціально адекватним проявом їх життя і його треба терпіти в цілях підтримки права дитини на розвиток.

Представники соціал-демократів у муніципалітеті Берліна мають намір офіційно узаконити шум, який роблять діти, і позбавити тим самим особливо нервових городян можливості звертатися до суду з позовами про порушення тиші.

Для цього вже восени планується внести відповідні зміни в місцевий закон про захист навколишнього середовища, який серед іншого регулює допустимий рівень шумів у місті.

Берлінські соціал-демократи пропонують наступне формулювання: "Шум, вироблений дітьми, які бавляться, є соціально адекватним проявом їх життя і його треба терпіти в цілях підтримки права дитини на розвиток".

Ініціативу СДПН підтримали інші партії "Ліві", "Зелені", ліберали з СвДП і консерватори з ХДС (Християнський демократичний союз – Ред.). Всі зійшлися в необхідності законодавчого розмежовувати "індустріальний" шум транспорту на вулицях і крики, які видають діти під час гри.

Берлінська колегія адвокатів також привітала поправки до закону. Однак при цьому її представники висловили побажання про введення розходжень між прийнятним і неприйнятним рівнем дитячого галасу. За словами голови колегії Ульриха Шнелленберга (Ulrich Schellenberg), якщо діти сидять на майданчику, і на всю міць слухають магнітофон, така поведінка має розглядатися як протиправна.

Соціал-демократи виступили з пропозицією узаконити дитячий шум після того, як у листопаді 2008 року суд закрив невеликий дитячий сад "Молочний зуб", ставши на бік сусіда, який поскаржився на галас від дітей. 34 вихованці дитячого садка і 5 вихователів були змушені покинути приміщення.

Читайте також:

В Британії за стогони під час сексу засудили жінку

Коти здатні командувати господарями за допомогою муркотіння

Немовлята відчувають ритм

Німецька поліція провела спецоперацію проти будильника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: