У Берліні з'явилися брошури із закликом бити солдат бундесверу

Нападати на усіх військових, що трапляться по дорозі, ймовірно пропонують ліві екстремісти.

У Берліні поширюються кольорові антивоєнні брошури, які відкрито закликають нападати на солдатів і офіцерів бундесверу, якщо ті трапляться по дорозі.

Автори так званої "інструкції по вживанню на кожен день" вимагають від своїх прихильників "не сумніватися, бити прямо в ціль", а також підпалювати автомобілі і зривати суспільні заходи, що проводяться представниками збройних сил.

Брошура детально розписує знаки відмінності, щоб було простіше ідентифікувати "ворога". Якщо на шляху опиниться офіцер, майже завжди пропонується вдаватися до насильства. Що стосується солдатів, їх краще схиляти до повстання, або ж саботажу і дезертирства.

Ліві екстремісти пояснюють законність вживання насильства щодо німецьких військовослужбовців тим, що солдати якраз і існують для того, щоб бути вбитими і убивати, і що взагалі "всі вони вбивці".

"Бундесвер захищає проституцію, насильство, смерть. Незалежно від існуючої "кастової системи", кожен солдат і несе відповідальність за війну, тортури і вбивства. В цілому бундесвер є інструментом для агресивного завоювання природних ресурсів", - наголошується в брошурі.

За даними властей, поява брошури є часткою широкої антивоєнної кампанії, яка почалася ще влітку 2008 року, коли уряд і бундестаг продовжили мандат перебування німецьких військ в Афганістані. Проте раніше активісти антивоєнних рухів ніколи не закликали нападати на солдатів.

Читайте також:

Армійський собака проковтнув бомбу талібів і вижив

П’яні осетинські солдати задавили російських ФСБшників

Американські військові катували й ґвалтували іракських в’язнів

Міністр оборони США зустрінеться із "солдатом у рожевих трусах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: