У Білорусі видають зарплату дровами

У відповідь на незадоволеність робітникам натякнули, що трудові контракти з підприємством можна легко розірвати.

Працівникам білоруського підприємства "Адріана плюс", що входить у холдинг "Пінськдрев", який виробляє меблі, запропонували видати зарплату дровами і диванами.

Таким чином керівництво "Адріана плюс" намагається компенсувати брак оборотних коштів для закупівлі сировини і матеріалів. У відповідь на незадоволеність персоналу робітникам натякнули, що трудові контракти з підприємством можна легко розірвати або не продовжувати.

Холдинг "Пінськдрев" є найбільшим білоруським виробником меблів. До 80 відсотків від загального обсягу виробленої продукції раніше експортувалося на російський ринок, але останнім часом "Пінськдрев" зіткнувся з кризою експорту.

Раніше робітники в Білорусі вже стикалися з незвичайним отриманням заробітної плати. Так, у червні поточного року працівникам панчішного і електролампового заводів у Бресті замість зарплати запропонували килими, у березні у Гомельській області співробітникам 52 місцевих підприємств видали зарплату цибулею, а в січні робітники м'ясокомбінату в Орші замість зарплати отримали по три коробки консервів.

Читайте також:

Білорусь розпродасть ключові держпідприємства, щоб догодити МВФ

Росіяни намагалися перепливти до ЄС на саморобному плоту

У Білорусі знайшли могилу Остапа Бендера

Дев'ятирічна українка щодня ходить до школи через кордон в Білорусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: