У білорусів буде Ейфелева вежа

У білоруському селі Париж буде збудована власна Ейфелева вежа, яка, за задумом авторів, стане основою для християнського хреста.

Ейфелева вежа (Фото: О.Поливко)
Ініціатором будівництва вежі став настоятель костьолу Святої Анни. (Фото: О.Поливко)
У білоруському селі Париж (Гомелська область) буде збудована власна Ейфелева вежа, повідомляє БЕЛТА. Будівництвом займаються працівники підприємства "Глубокські електричні мережі".

Призначення 30-метрової металевої конструкції, як відзначає агентство, полягатиме в тому, щоб стати основою для християнського хреста, який, за задумом авторів проекту, буде яскраво освітлений в нічний час.

Ініціатором будівництва вежі став настоятель костьолу Святої Анни в селі Мосар Юозас Булька.

Село Париж, в якому проживають близько 400 людей, отримало свою назву, як вважається, від французьких солдатів в період війни 1812 року. За іншою версією, така назва воно отримало з примхи місцевого поміщика.


Як відзначає "Телеграф", ксьондз Юозас Булька, до складу приходу якого входить і Париж, відомий своєю активною суспільною діяльністю. Так, в жовтні 2007 року в селі Мосар за його ініціативою була закладена алея тверезості.

Раніше Юозас Булька відкрив антиалкогольний музей. Там зберігаються самогонні апарати, подаровані тими, хто зав'язав з пияцтвом, і завірені в сільраді розписки місцевих мешканців про те, що вони відмовляються від спиртного.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: