У Болгарії заборонили телефонний номер, власники якого не доживали до 50 років

У Болгарії заборонили телефонний номер, власники якого не доживали до 50 років

У Болгарії заборонили телефонний номер, власники якого не доживали до 50 років

Оператор мобільного зв'язку вирішив заборонити нещасливий номер. Зателефонувавши на нього отримують повідомлення про те, що телефон не обслуговується. У Mobitel відмовляються від коментарів.

Болгарський оператор мобільного зв'язку Mobitel прийняв рішення більше не обслуговувати номер (+359) 888888888, який за останні десять років змінив трьох власників, і всі вони померли, не доживши до 50 років.

Першим власником номера був колишній виконавчий директор компанії мобільного зв'язку Mobitel Володимир Грашнов. У 2001 році у віці 48-років він помер від раку. Ходили чутки, що причиною його смерті стало радіоактивне зараження.

Після смерті Грашнова номер перейшов до кримінального авторитету Костянтину Димитрова. У 2003 році він був застрелений у Голландії, куди, за версією поліції, він їздив для інспекції свого наркокартелю.

Після вбивства Димитрова номер був переведений на ім'я бізнесмена Костянтина Дішліева, який був убитий в Софії в 2005 році. За даними поліції, через агентство нерухомості, яке належало покійному, велася торгівля кокаїном.

В результаті оператор мобільного зв'язку вирішив заборонити нещасливий номер. Зателефонувавши на нього отримують повідомлення про те, що телефон не обслуговується. У Mobitel відмовляються від коментарів.

Нагадаємо, в 2006 році на аукціоні в Катарі за номер телефону місцевого оператора мобільного зв'язку - 666-6666 невідомий покупець заплатив 2,75 мільйона доларів.

Читайте також:

Asus вбудує в нетбук мобільник

Microsoft випустила в продаж телефони для соціальних мереж

В Україні з'явився новий вид телефонного шахрайства

Повʼязані теми:

Наступна публікація