У Бразилії проходить виставка корів

Найбільший в світі артфестиваль просто неба "Парад корів" розпочався в Ріо-де-Жанейро.

Найбільший в світі артфестиваль просто неба "Парад корів" розпочався в Ріо-де-Жанейро.

Пластикові корови, розписані по ескізах більше ста бразильських художників, розташувалися на набережних всесвітньо відомих пляжів Копакабана і Іпанема, на вулицях і площах міста.

Зустріти учасниць конкурсу можна і в терміналах аеропортів, вокзалів і на станціях метро. Не дивлячись на те, що населення Ріо розпещене різного роду культурними акціями, дефіле корів уже викликало живий інтерес місцевих жителів і туристів, які охоче фотографуються на їх фоні.

За даними організаторів фестивалю, який продовжиться до 26 листопаду, "Парад корів" - найкрупніша і найжартівливіша виставка просто неба в світі. Теми сюжетів, зображених на коров'ячих боках, вражають різноманітністю.

Тут і корова-читачка, що розташувалася з розкритою книгою на одній лавці з бронзовим пам'ятником бразильському поету Карлусу Друммонду, і модниця на лакових "шпильках", і декілька курортників в купальниках і сонцезахисних окулярах, потягуючи через трубочку кокосову воду.

Декілька корівок прославляють своє місто і країну - на їх боках зображені символи Ріо-де-Жанейро і всієї Бразилії - статуя Христа-Спасителя і мозаїчний малюнок набережної Копакабани у вигляді морських хвиль.

Вперше добродійний "Парад корів" пройшов в 1998 році в Цюріху. Всього в проекті за час його існування брали участь більше 30 міст світу, а з серпня по жовтень 2005 року різноколірні корови прикрашали вулиці Москви.

Після завершення акцій експонати продаються з аукціону, а виручені гроші йдуть на добродійні цілі. За час існування проекту організаторам вже вдалося виручити таким чином більше 11 мільйонів доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: