Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії 101-річна жінка влаштувала політ на зіплайні заради медиків, що борються з COVID-19

У Британії 101-річна жінка влаштувала політ на зіплайні заради медиків, що борються з COVID-19

Вона зібрала 12 тис. фунтів стерлінгів (397,4 тис. грн).

У південній Шотландії 101-річна жінка зважилася пролетіти на висоті 30 метрів над землею на зіплайні, щоб зібрати кошти для хворих на коронавірус. Екстремалка надихнулася прикладом іншого 100-річного британця-благодійника.

Про це пише BBC.

Маргарет Маккончі вирішила зібрати 1919 фунтів стерлінгів (63,2 тис. грн) - відповідно до року її народження - для NHS Charities Together, яка підтримує працівників медичної сфери та пацієнтів. Натомість їй вдалося зібрати 12 тис. фунтів стерлінгів (397,4 тис. грн).

Для цього вона вирішила влаштувати собі екстремальний челендж - пролетіти на висоті 30 метрів над землею. Так, на зіплайні 101-річна екстремалка пролетіла близько 800 метрів. Стрибнути їй допоміг онук Дункан.

Я повністю довіряла своєму онукові Дункану, який допоміг мені спуститися вниз по дроту. Я повністю насолодилася цим новим досвідом.
101-річна екстрималка з Британії Маргарет Маккончі 

Вона зізналася, що напередодні вже робила спробу, однак наважитись вдруге було нелегко. За словами Маргарет, у молодості вона була не такою відважною, однак із віком набралася сміливості. 

Особливо на благодійний стрибок надихнув її британець Том Мур, який зумів зібрати понад 32 млн фунтів для лікарів. 

Нагадаємо, він влаштував благодійну акцію: чоловік збирав гроші для тих, хто бореться з коронавірусом, ходячи навколо свого будинку. 

Відео Ветерану, який зібрав понад 32 мільйони фунтів на боротьбу з вірусом, дадуть лицарське звання

Британському ветерану Тому Муру, який спромігся зібрати понад 32 мільйони фунтів на боротьбу з коронавірусом, дадуть лицарське звання. Таке рішення вже схвалила Єлизавета ІІ. А офіційно номінувати лицарем його має британський прем'єр Борис Джонсон.

Ветерану, який зібрав понад 32 мільйони фунтів на боротьбу з вірусом, дадуть лицарське звання

Залиште свій коментар

Вибір редакції